Contacteer Ons

(elke werkdag van 8u30 tot 17u00)

Volgende diensten zijn te bereiken in onze hoofdzetel:



Onthaal/Administratie - dienstencentrum[at]huizesintvincentius.be
Directeur – Fran Segaert – fransegaert[at]huizesintvincentius.be
Adjunct Directeur – Ine Thomassen – inethomassen[at]huizesintvincentius.be
Stafmedewerker Directie - Nathalie Heylen - nathalieheylen[at]huizesintvincentius.be

Voor regiogebonden vragen (vb. rechtstreeks aanmelden, stages, …) neemt u contact met



Eindverantwoordelijke/Coördinator organisatie - Geert Van Opstal - geertvanopstal[at]huizesintvincentius.be
Cliëntcoördinator - Natalie Janssens - nataliejanssens[at]huizesintvincentius.be
Cliëntcoördinator - Hanne Wintmolders hannewintmolders[at]huizesintvincentius.be


Eindverantwoordelijke/Coördinator organisatie - Tony Vaes - tonyvaes[at]huizesintvincentius.be
Cliëntcoördinator - Liesbet Vandermaesen - liesbetvandermaesen[at]huizesintvincentius.be
Cliëntcoördinator - Jean-Pierre Stevens - jeanpierrestevens[at]huizesintvincentius.be


Eindverantwoordelijke/Coördinator - Martine Raemakers - martineraemakers[at]huizesintvincentius.be
Coördinator Organisatie - Bart Dewaele - bartdewaele[at]huizesintvincentius.be


Eindverantwoordelijke/Coördinator - Marjan Timmermans - marjantimmermans[at]huizesintvincentius.be


Eindverantwoordelijke/Coördinator - Hanne Wintmolders - hannewintmolders[at]huizesintvincentius.be