Contacteer Ons

(elke werkdag van 8u30 tot 17u00)

Volgende diensten zijn te bereiken in onze hoofdzetel:



Onthaal/Administratie - dienstencentrum[at]huizesintvincentius.be
Directeur – Fran Segaert – fransegaert[at]huizesintvincentius.be
Adjunct Directeur – Ine Thomassen – inethomassen[at]huizesintvincentius.be
Stafmedewerker ondersteunende diensten - Robin Leduc - robinleduc[at]huizesintvincentius.be

Voor regiogebonden vragen (vb. rechtstreeks aanmelden, stages, …) neemt u contact met



Coördinator organisatie - Geert Van Opstal - geertvanopstal[at]huizesintvincentius.be
Cliëntcoördinator - Natalie Janssens - nataliejanssens[at]huizesintvincentius.be


Coördinator organisatie - Tony Vaes - tonyvaes[at]huizesintvincentius.be
Cliëntcoördinator - Liesbet Vandermaesen - liesbetvandermaesen[at]huizesintvincentius.be
Cliëntcoördinator - Jean-Pierre Stevens - jeanpierrestevens[at]huizesintvincentius.be
Cliëntcoördinator - Tina Thienpont - tinathienpont[at]huizesintvincentius.be


Coördinator organisatie - Stephanie Bronckaers - stephaniebronckaers[at]huizesintvincentius.be
Cliëntcoördinator - Martine Raemakers - martineraemakers[at]huizesintvincentius.be
Cliëntcoördinator - Tina Thienpont (T18) - tinathienpont[at]huizesintvincentius.be

Coördinator Organisatie - Tinneke Swerts - tinnekeswerts[at]huizesintvincentius.be
Cliëntcoördinator - Marjan Timmermans (Raat - Contextteam Libra)- marjantimmermans[at]huizesintvincentius.be
CliëntCoördinator - Hanne Wintmolders (Alfabet - Jonathan) hannewintmolders[at]huizesintvincentius.be
CliëntCoördinator - Kim Molders (Jonathan - Contextteam Libra)- kimmolders[at]huizesintvincentius.be