Contacteer Ons

(elke werkdag van 8u30 tot 17u00)

Volgende diensten zijn te bereiken in onze hoofdzetel:



Onthaal/Administratie - dienstencentrum[at]huizesintvincentius.be
Directeur – Fran Segaert – fransegaert[at]huizesintvincentius.be
Adjunct Directeur – Ine Thomassen – inethomassen[at]huizesintvincentius.be

Voor regiogebonden vragen (vb. rechtstreeks aanmelden, stages, …) neemt u contact met



Coördinator organisatie - Geert Van Opstal - geertvanopstal[at]huizesintvincentius.be
Cliëntcoördinator - Natalie Janssens (Sijsjes en Anker) - nataliejanssens[at]huizesintvincentius.be
Cliëntcoördinator - Vaes Katrien (Mobiele CB en DC Transit)- katrienvaes[at]huizesintvincentius.be



Coördinator organisatie - Tony Vaes - tonyvaes[at]huizesintvincentius.be
Cliëntcoördinator - Liesbet Vandermaesen (Pallieters en Strapats) - liesbetvandermaesen[at]huizesintvincentius.be
Cliëntcoördinator - Jean-Pierre Stevens (Thibauters en DC Bareel) - jeanpierrestevens[at]huizesintvincentius.be



Coördinator organisatie - Stephanie Bronckaers - stephaniebronckaers[at]huizesintvincentius.be Cliëntcoördinator - Martine Raemakers (Karakt, Karmijn en 't Spant) - martineraemakers[at]huizesintvincentius.be


Coördinator Organisatie - Tinneke Swerts - tinnekeswerts[at]huizesintvincentius.be
Coördinator Organisatie - Tina Thienpont - tinathienpont[at]huizesintvincentius.be
Cliëntcoördinator - Marjan Timmermans (Raat - Omega) - marjantimmermans[at]huizesintvincentius.be
CliëntCoördinator - Hanne Wintmolders (Alfabet - T18) - hannewintmolders[at]huizesintvincentius.be
CliëntCoördinator - Lieselot De Reydt (Grip - Jonathan) -lieselotdereydt[at]huizesintvincentius.be